ZAGX Productions

Video production label from Kosice, Slovakia.

Portfolio
0 +
Projektov
0 +
Rokov skúsenosti

Naše portfólio pozostáva z veľa projektov s rôznymi štýlmi, vytvorené priamo pre klienta. Skúsenosti, ktoré sme nazbierali počas posledných rokoch, nám umožnia spracovať Vašu myšlienku kreatívne a efektívne.

Naši klienti

O nás

Naša vízia

Nájdeme okolo nás veľké množstvo kvalitných značiek, projektov a podujatí, ktoré by si zaslúžili omnoho väčšiu popularitu, no zatiaľ sa o nich až tak nevie. A to chceme zmeniť.

Najefektívnejšia a najaktuálnejšia forma zdieľaného obsahu na internete je video. Nesie so sebou aj vizuálne podporené informácie a pre spotrebiteľa je tak jednoduchšie pochopiť konkrétny odkaz.

S našou mediálnou gramotnosťou a technickými skúsenosťami Vám ponúkame kompletnú realizáciu Vášho nápadu. 

Momentálne funguje naša produkcia primárne na Slovensku, no v prípade potreby sme pripravení vycestovať aj do okolitých krajín.

 

Tím

Adam Pásztor

Cameraman & editor

Zoltán Szitás

Color & VFX

Peter Pavlikovský

Video editor

Radovan Bzdyl

Cameraman

Služby

Tvoríme videá, ktoré vašej značke zvýšia sebavedomie. Nezáleží na tom či ste startup, malý festivál alebo veľká korporácia. Kladieme veľký dôraz na kvalitný storytelling a tvorbu kreatívnych konceptov.

Promo

Posuňte laťku vyššie s prepracovaným vizuálom. Od klasických promo videí, cez teaser-e, až po reklamné spoty.

Udalosti

Najkrajšie momenty z vášho podujatia zabalené do jedného videa. Zaoberáme sa svadbami ale aj s inými spoločenskými/kultúrnymi podujatiami.

Aftermovie

Pomôžeme zachytiť tú pravú atmosféru vášho festivalu a odovzdať v podobe komplexného videa.

Ostatné

Máme skúsenosti aj v iných sférach ako napríklad fotenie, grafický design alebo marketing strategy. Radi sa angažujeme do všetkého, čo sa spája s kamerou.

Kontaktujte nás

Napíšte nám

contact@zagxproductions.sk

Alebo nás kontaktujte prostredníctvom sociálnych sietí

sk_SK