ZAGX Productions

Video production label from Kosice, Slovakia.

Portfolio
0 +
Projektov
0 +
Rokov skúsenosti

Naše portfólio pozostáva z veľa projektov s rôznymi štýlmi, vytvorené priamo pre klienta. Skúsenosti, ktoré sme nazbierali počas posledných rokoch, nám umožnia spracovať Vašu myšlienku kreatívne a efektívne.

Naši klienti

O nás

Naša vízia

Nájdeme okolo nás veľké množstvo kvalitných značiek, projektov a podujatí, ktoré by si zaslúžili omnoho väčšiu popularitu, no zatiaľ sa o nich až tak nevie. A to chceme zmeniť.

Najefektívnejšia a najaktuálnejšia forma zdieľaného obsahu na internete je video. Nesie so sebou aj vizuálne podporené informácie a pre spotrebiteľa je tak jednoduchšie pochopiť konkrétny odkaz.

S našou mediálnou gramotnosťou a technickými skúsenosťami Vám ponúkame kompletnú realizáciu Vášho nápadu. 

Momentálne funguje naša produkcia primárne na Slovensku, no v prípade potreby sme pripravení vycestovať aj do okolitých krajín.

 

Our team

Adam Pásztor

Cameraman & editor

Untitled design (4)

Zoltán Szitás

Color & VFX

Szabolcs Ádám

Cameraman & editor

Oliver Davitko

Photographer

Služby

Tvoríme videá, ktoré vašej značke zvýšia sebavedomie. Nezáleží na tom či ste startup, malý festivál alebo veľká korporácia. Kladieme veľký dôraz na kvalitný storytelling a tvorbu kreatívnych konceptov.

Promo

Posuňte laťku vyššie s prepracovaným vizuálom. Od klasických promo videí, cez teaser-e, až po reklamné spoty.

Udalosti

Najkrajšie momenty z vášho podujatia zabalené do jedného videa. Zaoberáme sa svadbami ale aj s inými spoločenskými/kultúrnymi podujatiami.

Aftermovie

Pomôžeme zachytiť tú pravú atmosféru vášho festivalu a odovzdať v podobe komplexného videa.

Ostatné

Máme skúsenosti aj v iných sférach ako napríklad fotenie, grafický design alebo marketing strategy. Radi sa angažujeme do všetkého, čo sa spája s kamerou.

Kontaktujte nás

Napíšte nám

zagxproductions@gmail.com

Alebo nás kontaktujte prostredníctvom sociálnych sietí

sk_SK